Karrierlehetőség a KAM Home Consulting-nál

Szeretnél egy modern szemléletű, dinamikus csapat tagja lenni?
Szeretnéd, hogy végre számítsanak az ötleteid?
Szeretnéd saját magad beosztani az idődet?
Szeretnél rátermettségeddel sok pénzt keresni?
Ha ezekre a kérdésekre IGEN a válaszod, akkor a KAM Home Consulting csapatában a helyed!

Most az ingatlanértékesítőké a piac! Az ingatlanpiac fellendülésével jelentősen megnőtt a vásárlók száma, így óriási szükség van a jó ingatlanosra.

ÉRTÉKESÍTŐKET

keresünk, akik ötleteikkel, kreativitásukkal hozzá tudnak tenni egy közös sikereinkhez.

A tapasztalat előny, de nem feltétel!

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

§  Új és használt építésű lakóingatlanok közvetítése, értékesítése

§  Megbízások felvétele, ingatlanok megtekintése, értékelése, bemutatása

§  Tanácsadói tevékenység

§  Tárgyalások lebonyolítása, szerződéskötés

§  Kapcsolattartás a meglévő és új ügyfelekkel

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

§  Legalább középfokú végzettség

§  Kiváló kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség

§  Határozott fellépés

§  Jó problémamegoldó képesség

§  Kitartás

§  Megbízható, precíz munkavégzés

§  Idegen nyelv ismerete előny, de nem feltétel

AMIT KÍNÁLUNK:

§  Modern online háttér és infrastruktúra

§  Karrier lehetőség

§  Változatos munkavégzés

§  Teljes körű marketingtámogatás

§  Rugalmas munkaidő

§  Munkavégzéssel arányos, kiemelkedően magas kereseti lehetőség

TOVÁBBI INFORMÁCIÓ AZ ÁLLÁSRÓL:

Munkavégzés főbb területei: Szeged, Budapest, Balaton környéke, Kecskemét, Békéscsaba

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Győr-Moson-Sopron megye, Komárom-Esztergom megye, Pest megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Vas megye, Veszprém megye

Jelentkezéseket a KAMILLO@KAMHOME.HU címre várjuk.